Misyonumuz
2009 yılında çıktığımız bu yolda, otelcilik sektöründeki en yeni ve kaliteli standartları sizlerle buluşturmayı amaç edindik.

Bugün geldiğimiz nokta, otelimizin temizliği, müşteri memnuniyeti ve güler yüzüyle, Amasra’nın en gözde otellerinden birisi olduğunu bizlere göstermektedir. Tripadvisor ve Booking web siteleri gibi dünyanın en çok takip edilen otelcilik kalitesini gösteren web sitelerinde birçok marka otelin puanından fazla puanlara ulaşmak bizleri gururlandırıyor.

20 Araçlık Park Yeri, 14 oda, 29 yatak kapasiteli ve ilave yatak ile 37 yatak kapasitesinde olup,aynı zamanda yatak sayısı arttırabilecek odalarımız vardır. Odalarımız banyolu, televizyonlu, Kablosuz İnternetli, dağ ve deniz manzaralıdır. Amacımız siz değerli misafirlerimize önce Amasramızın güzelliklerini tanıtmaya vesile olmak, daha sonra ise otelimizde bir konfor sağlayarak tatilinizin daha iyi geçmesine yardımcı olmaktır.

Otel müdürü olarak şahsım ve personelim adına sizleri Amasramızda görmek ve otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mehmet KOLU - Genel Müdür

Misafirlerimize unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak, sıcak karşılama, yüksek kaliteli hizmet ve konforlu konaklama birimi ile mükemmel bir konaklama deneyimi sağlamaktır. Misafirlerimizi evlerinde hissettirmek, onların beklentilerini aşmak ve unutulmaz anılar yaratmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek, çevremizi korumak ve toplumumuza katkı sağlamak da misyonumuzun bir parçasıdır. Otelimiz, sektördeki liderlik pozisyonunu sürdürmek ve her bir misafirimizin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir
Yüksek kalitede hizmet Önceliğimiz

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul ediyoruz ve sıcak misafirperverlikle, şık konaklama seçenekleriyle ve lezzetli yemeklerle unutulmaz anlar yaratmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliği teşvik etmek ve topluma değer katmak için çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. Otelimiz, konuklarımızın rahatlık ve keyif dolu bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışırken, çalışanlarımıza da destek ve gelişim fırsatları sunmayı amaçlar.

  • Misafir Memnuniyeti

  • Hizmet Kalitesi

  • Değerler ve Etik İlkeler

  • Sürdürülebilirlik

  • İnovasyon

  • Toplumsal Katkı